Citi Bank Handlowy – Karta Kredytowa Citi Simplicity (voucher 400 zł na Allegro)

 

APLIKUJ O KARTĘ

 

Karta Kredytowa Citi Simplicity
 • voucher 400 zł na Allegro
 • 0 zł za wydanie i użytkowanie karty
 • RRSO: 10,95%
 • Oferta dla nowych Klientów, ważna do 2.08.2021.

Korzyści dla klienta

Klient może otrzymać voucher 400 PLN do wydania na Allegro.

Jak odebrać nagrodę na powitanie?
1) Należy złożyć wniosek o Kartę Citi Simplicity. Należy pamiętać o konieczności dostarczenia dokumentów dochodowych.
2) Należy zalogować się min. 1 raz za pomocą serwisu bankowości internetowej Citibank Online lub aplikacji mobilnej Citi Mobile nie później niż do końca 1 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę.
3) Należy dokonać transakcji nową kartą o łącznej wartości min. 1000 zł do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę.
4) Nagroda zostanie przyznana w postaci elektronicznej w Citibank Online najpóźniej do 60 dni od momentu otrzymania informacji o spełnieniu warunków oferty.

400PLN do wydania na Allegro

Jak odebrać nagrodę na powitanie
– voucher 400 PLN do wydania na Allegro?

 • KROK 1

  Złóż wniosek o kartę

  Skorzystaj z możliwości samodzielnego złożenia wniosku o kartę kredytową. Pamiętaj o konieczności dostarczenia dokumentów dochodowych – więcej informacji na ten temat znajdziesz w

  • Regulaminie.

  • KROK 2

   Zaloguj się do Citi Mobile​

   Zaloguj się min. 1 raz za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile nie później niż do końca 1 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę.

  • KROK 3

   Płać kartą za codzienne zakupy – wydaj 1000 zł

   Dokonaj transakcji swoją nową kartą o łącznej wartości min. 1000 zł do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę.

  • KROK 4

   Odbierz nagrodę – voucher 400 zł do wydania na allegro​​

   Nagrodę otrzymasz w postaci elektronicznej w Citibank Online najpóźniej do 60 dni od momentu, w którym otrzymasz informacje o spełnieniu warunków oferty.

  .

   

Z naszą kartą kredytową zyskujesz nie tylko na start:​

Karta Kredytowa Płatnicza Citi Simplicity
 • 0 zł za wydanie i użytkowanie karty – wtedy, gdy jej używasz

  W pierwszym roku do zniesienia opłaty za kartę wystarczy dokonać transakcji o wartości min. 300 zł miesięcznie. W kolejnych miesiącach do zniesienia opłaty za kartę minimalna wartość transakcji wynosi 1000 zł. Jeśli nie dokonasz płatności na wskazaną kwotę, opłata za obsługę karty wyniesie 12 zł miesięcznie – to tylko 40 groszy dziennie!

 • Wygodny kredyt do 56 dni​

  Możesz swobodnie korzystać ze środków w ramach limitu na karcie i nie płacić odsetek od transakcji bezgotówkowych, jeśli spłacisz je przed upływem 56 dni. Możesz też przelać sobie gotówkę na konto bez składania wniosku.

 • Komfortowe raty dostępne od ręki​

  Każdą transakcję pow. 100 PLN możesz samodzielnie przez Internet rozłożyć nawet na 12 rat. Bez żadnych formalności. RRSO 12,00%

 • Rabaty do 50% i nagrody za transakcje​

  Zyskujesz dostęp do rabatów do 50%, voucherów i niespodzianek u ponad 300 partnerów (np. 10% rabatu na dostawy z restauracji), dzięki którym wydajesz mniej, kiedy płacisz kartą. Masz również dostęp do Programu Mastercard® Bezcenne® chwile, w którym za transakcje kartą odbierasz wyjątkowe nagrody.

 • Google Pay i Apple Pay,
  czyli twoja karta w telefonie

  Dodaj kartę do aplikacji Google Pay / Apple Pay i możesz płacić tym, co masz pod ręką – telefonem lub zegarkiem.

75 / 100
Śledź i polub nas: