Karta Twisto – Płatności odroczone 50zł dla ciebie + 50zł za każde polecenie

Zarejestruj się teraz i zgarnij 50 zł na start!

Bez opłat i prowizji

0% RRSO

+ 50zł za każde polecenie
Żyj po swojemu. Płać po swojemu.

Z Twisto możesz kupić teraz, a zapłacić później.
Przesuń płatność do 45 dni lub podziel na 3 miesięczne raty.
Za darmo. Jednym przyciskiem w aplikacji.

Zadania do wykonania:

    • 1. Zarejestruj się na specjalnej stronie promocji

 nieograniczono

 Podpowiedź: Przy rejestracji nie musisz zaznaczać ostatniej zgody na przetwarzanie i udostępnianie danych w celach marketingowych (zobacz zdjęcie poniżej), dodatkowo przy weryfikacji konta wymagany jest tylko przelew potwierdzający z twojego innego konta bankowego. Zalecamy zamówienie bezpłatnej karty która pozwoli Ci wypłacić pieniądze na swoje konto.

    • 2. Potwierdź otrzymanie 50 zł

 nieograniczono

 Podpowiedź: Dostaniesz je w formie punktów 1 pkt = 1 zł (po zatwierdzonej weryfikacji) które możesz wydać w sklepie płacąc kartą Twisto lub np. podpiąć kartę Twisto do aplikacji Curve i wypłacić sobie np. na konto Revolut, dzięki czemu nie będziesz musiał ich wydawać tylko mieć na koncie bankowym.

Dodatkowy Opis

Dobra informacja: Ze względu na święta Twisto podwaja stawkę i daje 50 zł a gdy polecisz osobę dostaniesz 50 zł co tak jest świetną nagrodą za poświęcenie 10 minut

Tak prosto jeszcze chyba nie było, nie musisz zamawiać żadnych kart tylko założyć konto i czekać aż zostanie zweryfikowane.

Weryfikacja trwa zazwyczaj do 24 godzin, lecz zdarza się że czasami dłużej… gdyby weryfikacja trwała za długo skontaktuj się z Twisto.

Z Twisto robisz zakupy i sam wybierasz kiedy chcesz za nie zapłacić czy od razu lub nawet do 45 dni później i to bez żadnych opłat.

Transakcję opłacasz grupowo w momencie wystawienia rachunku lub bezposrednio po każdej transakcji (czasami musisz poczekać aż transakcja zostanie zaksiegowana), wystarczy kliknąc na daną transakcję i kliknąć Zapłać.

Możesz polecać znajomym i zgarniać 50 zł od każdego polecenia.

Po zalogowaniu w Twisto wejdź w „Benefity” i wyraź zgodę na wzięcie udziału w tym dodatkowym konkursie w którym możesz zgarnąć iPhone XS, Apple Watch, Wynajem Tesli 3.

Po odebraniu nagrody możesz zamknąć Twisto, wystarczy się z nimi skontaktować i dostaniesz link do formularza który wystarczy wypełnić.

77 / 100
Śledź i polub nas: