Citi Handlowy – Karta kredytowa Simplicity w promocji z voucherem 300 zł do Biedronki

opłata za wydanie karty – 0 zł,
opłata za powiadomienia SMS – 0 zł,
okres bezodsetkowy – 56 dni.
Karta Simplicity to również dodatkowe korzyści dzięki zniżkom i rabatom. Z jednej strony będziecie mogli korzystać z programu banku Citi Specials, z drugiej zaś zbierać punkty w programie Mastercard Priceless Specials „Bezcenne chwile”. Kartę Simplicity będziecie mogli wygodnie dodać do aplikacji Google Pay lub Apple pay.

Złóż wniosek o kartę Simplicity i odbierz 300 zł na zakupy w Biedronce!

Sprawdź jak skorzystać z oferty i otrzymać voucher 300 zł do Biedronki

1. ZŁÓŻ WNIOSEK

Skorzystaj z możliwości samodzielnego złożenia wniosku o kartę kredytową. Pamiętaj o konieczności dostarczenia dokumentów dochodowych – więcej informacji na ten temat znajdziesz w Regulaminie

2. ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się min. 1 raz za pomocą serwisu bankowości internetowej Citibank Online lub aplikacji mobilnej Citi Mobile nie później niż do końca 1 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę

3. PŁAĆ KARTĄ

Dokonaj transakcji swoją nową kartą o łącznej wartości min. 1000 zł do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę.

4. ODBIERZ NAGRODĘ

Nagrodę w postaci vouchera do sklepów Biedronka o wartości 300 zł otrzymasz w wiadomości Citibank Onlie najpóźniej do 60 dni od momentu, w którym otrzymasz informacje o spełnieniu warunków oferty.

To nie wszystko! Po spełnieniu tych warunków, w pierwszym roku posiadania karty nie będziesz ponosił opłat za obsługę karty kredytowej, jeśli będziesz wykonywać nią transakcje na minimum 300 zł miesięcznie.

Najlepsza karta kredytowa w Polsce!

5 rok z rzędu karta Citi Simplicity na 1 miejscu w plebiscycie Złoty Bankier.

Z kartą kredytową Citi Simplicity zyskujesz nie tylko na start:

62 / 100
Śledź i polub nas: