Citi Handlowy – Karta kredytowa Simplicity promocja Kalkulator oszczędzania

Złóż wniosek o kartę Simplicity i odbierz 300 zł na zakupy w Biedronce!

 

Rabaty u 300 partnerów, nagrody i niezliczone niespodzianki!
Karta na prostych zasadach
Wygodny kredyt do 56 dni – odrocz swoją płatność
RRSO 9,59%

Z najlepszą kartą kredytową w Polsce zyskujesz nie tylko oszczędności!

 • WYGODNY KREDYT DO 56 DNI

  Korzystaj z wygodnego kredytu nie płacąc odsetek od transakcji bezgotówkowych do 56 dni.

 • 0 ZŁ ZA POWIADOMIENIA SMS O TRANSAKCJACH

  Dzięki powiadomieniom SMS m.in. o transakcjach i dacie spłaty salda, masz stałą kontrolę nad swoimi wydatkami.

 • KOMFORTOWE RATY ONLINE DLA ZAKUPÓW POWYŻEJ 100 ZŁ

  Każdą transakcję pow. 100 zł możesz rozłożyć sam na raty w ramach Rat w Karcie. Kilka kliknięć i gotowe. Bez dodatkowych dokumentów.

 • 0 ZŁ ZA WYDANIE I UŻYTKOWANIE KARTY – WTEDY, GDY JEJ UŻYWASZ

  Wystarczy, że dokonasz transakcji o wartości min. 1000 zł miesięcznie np., płacąc za zakupy spożywcze, paliwo lub w sklepie internetowym. Jeśli nie dokonasz płatności na wskazaną kwotę, opłata za obsługę karty wyniesie 12 zł miesięcznie – to tylko 40 groszy dziennie!

 • GOOGLE PAY I APPLE PAY, CZYLI TWOJA KARTA W TELEFONIE

  Wystarczy dodać kartę kredytową do aplikacji Google Pay / Apple Pay i możesz płacić za co chcesz i gdzie chcesz – bez portfela.

Najlepsza karta kredytowa w Polsce
kalkulator oszczędności

CITI SIMPLICITY – 5 rok z rzędu karta jest na 1 miejscu w plebiscycie Złoty Bankier. Dziękujemy!

Ranking Złoty Bankier to Największe wyróżnienie na polskim rynku bankowym przyznawane przez klientów i ekspertów branżowych od 2009 roku. Wyróżnia banki, które w swojej działalności stawiają na najlepsze praktyki rynkowe oraz oferują produkty odpowiadające potrzebom klientów.

Informacje Prawne

Roczna kwota oszczędności przedstawiona w ramach kalkulatora to symulacja oparta na wewnętrznych danych statystycznych Banku z lipca 2020 roku. Symulacja przygotowana została w oparciu o średnie miesięczne wydatki Klientów Banku, którzy dokonują min. 3 transakcji bezgotówkowych miesięcznie kartą kredytową Citi Simplicity. Roczna kwota oszczędności na karcie Citi Simplicity została oszacowana na podstawie aktualnych oferty partnerów Programu Citi Specials przy założeniu, że wydatki kartą w danych kategoriach będą dokonywane u partnerów Programu, a użytkownik karty będzie aktywnie korzystał z aktualnych ofert.

1200 zł – średnia kwota rocznych oszczędności wynikających z symulacji

Przyznanie Karty Kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A. Szczegółowe informacje na temat programu dostępne są w Regulaminie Priceless Specials dostępnym na www.mastercard.pl/specials. Mastercard jest zarejestrowanym znakiem towarowym, a Circles Design jest znakiem towarowym Mastercard International Incorporated.

Szczegółowe informacje o aktualnych ofertach w programie Citi Specials znajdują się na stronie www.online.citibank.pl/citispecials. Aby zbierać punkty w programie Mastercard® Bezcenne® Chwile należy zapisać się do programu poprzez formularz dostępny po zalogowaniu do serwisu bankowości elektronicznej Citibank Online.

RRSO = Rzeczywista roczna stopa oprocentowania

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 10,24% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 10000 zł, całkowita kwota do zapłaty 10538,28 zł., zmienne oprocentowanie nominalne 7,2% w skali roku, całkowity koszt kredytu 538,28 zł. (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 144 zł, odsetki 394,28 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 878,19 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31/08/2020 na reprezentatywnym przykładzie.

Niniejszy materiał reklamowy został wydany jedynie w celach informacyjnych i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego.

Bank Handlowy w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Senatorska 16, 00-923 Warszawa, zarejestrowany w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000001538; NIP 526-030-02-91; wysokość kapitału zakładowego wynosi 522.638.400 złotych; kapitał został w pełni opłacony.

Wymagania

OSOBA FIZYCZNA

 • wiek – minimum 18 lat
 • dochód netto – minimum 1200 zł
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce

DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA

 • wiek – minimum 18 lat
 • dochód netto – minimum 2500 zł
 • działalność gospodarcza min. 2 lata
Śledź i polub nas: